PLOVOUCÍ BOILIE s PŘÍCHUTÍ 12 MM - 16 MM

Prohlédnuté produkty

Slevy

Aktuálně nejsou žádné slevy.

krmiva Hulín plovoucí boilies OLIHEŇ

plovoucí boilies OLIHEŇ

Více informací

krmiva Hulín

Nové

SKLADEM, IHNED K ODESLÁNÍ

68,00 Kč

plovoucí boilies OLIHEŇ

Chytací plovoucí boilies s obsahem extraktu z krabích jiker.! Nejen, že nadnaší nástrahu, ale i aktivně chytá!

Plovka, která nejen nadnáší, ale sama i aktivně chytá !

 

  • Složení: Plovoucí suspenze, extrakt Oliheň, rozpustný rybí protein, hydrolyzovaná játra, aj.

 

  • Charakteristika:  Naše plovoucí boilies je vyrobené ze směsi napěňené přírodní suroviny a krmných přísad. Není to jen napěněná, syntetická, plovoucí kulička s neonovou barvou. Jde o plovoucí boilies z velmi výrazných krmných surovin, které lze použít nejen jako nadnášecí prvek pro klasickou nástrahu, ale také jako nástrahu samotnou!

Naše plovka ve vodě vylučuje přirozené, chuťové i pachové atraktory, na které ryby velmi dobře reagují! V tomto případě jde o výrazný krabí extrakt se směsí proteinových složek z různých surovin. Barva je fluorescenční růžová. Ve vodě vydrží plavat non stop, ani po několika dnech se nepotopí!

 

  • Možnosti použití: Plovoucí boilies Oliheň lze použít jako klasickou plovku pro nadnášení surovinového boilies, či pelet, ideálně v kombinaci s řadou Ryba Extra - není to ale vůbec podmínkou! Kombinace s jiným typem nástrahy může přinést nečekané úspěchy! Díky obsahu surovin, lze na něj ale také rovnou aktivně chytat. Především v době, kdy ryby berou potravu ze sloupce, nebo při hladině. Délkou návazce si nastavíte ideální místo ve vodním sloupci, kde se v daný okamžik ryby pohybují.

Dlouhodobě skladujte hermeticky uzavřené, v chladném prostředí, nejlépe do cca 12 °C - obsahuje přírodní suroviny! Spotřebujte cca do 10 měsíců od nákupu. Vydrží i déle, ale každá přírodní látka časem samovolně degraduje a ztrácí svou vnadící intenzitu.

This gallery does not exist.

3 dalších produktů ve stejné kategorii: