PELETY DIPOVANÉ

Prohlédnuté produkty

Slevy

Nové produkty

krmiva Hulín dipované chytací pelety - Red Fish Játra 150g

dipované chytací pelety - Red Fish Játra 150 g

Více informací

krmiva Hulín

Nové

NENÍ? NEVADÍ, OBJEDNÁME U VÝROBCE ÚPLNĚ ČERSTVÉ. NAŠE EXPEDICE DO 7 DNŮ.

77,00 Kč

dipované chytací pelety - Red Fish Játra 150 g

Red Halibut pelety s dírkou, obalené v několika vrstvách játrového práškového dipu.

  • Charakteristika:  Jde o pelety Red Halibut s dírkou od fy. Coppens, které jsme namacerovali v játrovém posilovači a postupně obalili v několika vrstvách práškového dipu Silný játrový dip. Tento dip je kombinací nátrávených drůbežích jater, rozpustného rybího proteinu a mléčných surovin.

Ve vodě dip zgelovatí a stále na peletě drží dokud jej ryby neoberou. Chytací pelety Red fish Játra mají béžovou hnědou barvu s intenzivní játrovou vůni s pozadím rybiny a halibutu. Vlastní peleta vydrží ve vodě cca 4 - 8 hodin dle průměru a teploty vody.

  • Možnosti použití:  Chytací pelety jsou určeny především jako nástraha na kaprovité ryby, ideálně nastražené na vlas pod háček, jako boilies. Mají středovou dírku, která je obalená dipem, takže je třeba ji jehlou najít, a to uprostřed v čelní straně pelety. Není nutné je vrtat. Je možné i dírkou provléct šňůrku a zavěsit pak peletu na háček jako např. rohlíkáč.
  • Skladování: Chytací pelety v dipu skladujte dobře uzavřené, v suchu, chladu a šeru do cca 18 °C, bez přístupu slunečního záření. Nenechávejte při rybolovu na přímém slunci ! 

Spotřebujte nejlépe do 10 měsíců od zakoupení.  

This gallery does not exist.

5 dalších produktů ve stejné kategorii: