DIPY TEKUTÉ

Prohlédnuté produkty

Slevy

Aktuálně nejsou žádné slevy.

Krmiva Hulín tekutý dip FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA 80 ml

tekutý dip  FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA 80 ml

Více informací

krmiva Hulín

DTFK10

Nové

SKLADEM, IHNED K DODÁNÍ

85,00 Kč

tekutý dip  FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA 80 ml

Základ tvoří přírodní koření Frankfurtská klobása + tekutý Fish liquid, Lososový protein, játra, aj. Nerozpouští PVA. Zvýší výrazně vnadící efekt!

Směs klobásového koření a tekutých surovin !

 

  • Obsahuje: Směs originálního klobásového koření Frankfurtská klobása, lososový protein, rozpustný rybí protein, rybí extrakt, Krill liquid, přírodní extrakt z pravého česneku, aminokomplet, aj.  
  • Charakteristika: Jde o hustou suspenzi směsi koření Frankfurtská klobása, macerovaného v tekutém Lososovém proteinu spolu s dalšími, výše uvedenými, přísadami pro ryby. Všechny použité suroviny mají na ryby ověřený účinek, ať už jako krmná surovina, či atraktor. Směs má hnědo - červenou barvu a specifickou klobásovou vůni s pozadím rybiny a česneku. Barva i pach je pouze po použitých surovinách. Díky vysoké hustotě a specifickým vlastnostem tekutého nosiče, suspenze velmi dobře ulpívá na povrchu boilies.  Je to vysoce účinná směs pro zesílení vnadícího efektu.
  • Možnosti použití: Tekutý dip Frankfurtská klobása je dobře účinný po celou rybářskou sezónu, a to od brzkého jara až do pozdního podzimu. Dip je dodáván v lahvičkách s širokým hrdlem pro snadné a přímé namočení boilies, či pelety až do průměru 24 mm. Je však lepší výrobky několik hodin i dnů nechat macerovat v dipu, aby se jeho část dostala pod jejich povrch. Vynikající je poté zaprášit takto macerovanou nástrahu stejnojmenným práškovým dipem, který ještě zvýší celý vnadící efekt a také usnadní manipulaci s mokrou nástrahou - nebudete mít zalepené prsty !
  • Skladování a spotřeba: Skladovat nejlépe při teplotě do 15 °C, nebo alespoň v nevytápěné místnosti ( sklep, garáž, aj. ). Doporučuji spotřebovat do konce rybolovné sezóny. Nebo cca do 12 měsíců od zakoupení.

This gallery does not exist.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: