DIPY TEKUTÉ

Prohlédnuté produkty

Slevy

Nové produkty

Krmiva Hulín tekutý dip BANÁNOVÝ 80 ml

tekutý dip  Bananas 80 ml

Více informací

krmiva Hulín

DTB30

Nové

SKLADEM, IHNED K DODÁNÍ

65,00 Kč

tekutý dip  Bananas 80 ml

Tekutý dip s kombinací ovocných koncentrátů používaných v cukrářství. Vynikající výsledky v chladnějsí vodě - i v létě při lovu na hlouboké vodě.

  • Charakteristika: Sladký tekutý dip s vysokou hustotou, a dobrou přilnavostí - příchuť banán. Obsahuje ovocnou složku s přírodními cukry, používanou v cukrářství. Jde o bezvodé, filtrované, ovocné protlaky, s vysokým podílem fruktózy a glukózy = jednoduché ovocné cukry - fruktóza má 3x vyšší sladivost než klasický řepný cukr (sacharóza) !  

Tento mix z koncentrátu dává dipu také příjemnou banánovou vůni i barvu. Taktéž obsahuje speciální, neupravený, krmivářský produkt, vznikající při zpracování řepkového oleje, na který ryby prokazatelně dobře reagují. Jsou to tedy jen samé přírodní a jedlé suroviny, bez umělých sladidel a ztužovačů.

  • Možnosti použití: Banánový dip je dodáván v lahvičkách s širokým hrdlem pro snadné a přímé namočení boilies, či pelety až do průměru 24 mm. Je však lepší výrobky určené jako nástraha několik hodin i dnů nechat macerovat v dipu, aby se jej část dostala pod jejich povrch.

Vynikající je poté zaprášit takto macerovanou nástrahu některým z našich práškových dipů, které ještě zvýší celý vnadící efekt a také usnadní manipulaci s mokrou nástrahou - nebudete mít zalepené prsty !

  • Skladování a spotřeba: Skladovat nejlépe při teplotě do 15 °C, nebo alespoň v nevytápěné místnosti ( sklep, garáž, aj. ). Doporučuji spotřebovat do konce rybolovné sezóny. Nebo cca do 12 měsíců od zakoupení.

This gallery does not exist.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: