shop roku 2019

DIPY TEKUTÉ

Prohlédnuté produkty

Slevy

Nové produkty

Krmiva Hulín tekutý dip MEDOVÁ PAMPELIŠKA 80 ml

tekutý dip MEDOVÁ PAMPELIŠKA 80 ml

Více informací

krmiva Hulín

DTMP10

Nové

SKLADEM, IHNED K DODÁNÍ

Limited Special Offer! Expires in:
50,00 Kč
65,00 Kč
-15,00 Kč

tekutý dip MEDOVÁ PAMPELIŠKA 80 ml

Novinka 10/2019! Tekutý dip doplňující naši řadu výrobků - Medová pampeliška. Dá se však kombinovat i s jinými typy výrobků, dle vlastních zkušeností. Celoroční účinnost.

Novinka 10/2019

! Dlouhodobě testovaný s vynikajícími výsledky !

 

  • Charakteristika: Sladký tekutý dip s vysokou hustotou, a dobrou přilnavostí - příchuť Medová pampeliška. Obsahuje ovocnou složku s přírodními cukry, používanou v cukrářství. Jde o bezvodé, filtrované, ovocné protlaky, s vysokým podílem fruktózy a glukózy = jednoduché ovocné cukry - fruktóza má 3x vyšší sladivost než klasický řepný cukr (sacharóza) !  

Vynikající je poté zaprášit takto macerovanou nástrahu některým z našich práškových dipů, které ještě zvýší celý vnadící efekt a také usnadní manipulaci s mokrou nástrahou - nebudete mít zalepené prsty !

Tento mix z koncentrátu dává dipu také příjemnou pampeliškovo - medovou vůni. Taktéž obsahuje speciální, neupravený, krmivářský produkt, vznikající při zpracování řepkového oleje, na který ryby prokazatelně dobře reagují. Jsou to tedy jen samé přírodní a jedlé suroviny, bez umělých sladidel a ztužovačů.

Možnosti použití: Dip Medová pampeliška je je dodáván v lahvičkách s širokým hrdlem pro snadné a přímé namočení boilies, či pelety až do průměru 24 mm. Je však lepší výrobky určené jako nástraha několik hodin i dnů nechat macerovat v dipu, aby se jej část dostala pod jejich povrch.

Skladování a spotřeba: Skladovat nejlépe při teplotě do 15 °C, nebo alespoň v nevytápěné místnosti ( sklep, garáž, aj. ). Doporučuji spotřebovat do konce rybolovné sezóny. Nebo cca do 12 měsíců od zakoupení.

This gallery does not exist.

25 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: