DIPY TEKUTÉ

Prohlédnuté produkty

Slevy

Krmiva Hulín tekutý dip OLIHEŇ 150 ml

tekutý dip OLIHEŇ 150 ml

Více informací

krmiva Hulín

DTO11

Nové

NENÍ? NEVADÍ, OBJEDNÁME U VÝROBCE ÚPLNĚ ČERSTVÉ. NAŠE EXPEDICE DO 7 DNŮ.

123,00 Kč

tekutý dip OLIHEŇ 150 ml

Novinka 2018! Tekutý dip s kombinací olihňového koncentrátu. Vše přírodně identické. Vysoký vnadící účinek po celý rok, ale především v chladném období!

Velmi oblíbený dip s vysokým vnadícím efektem !

 

  • Charakteristika: Je to směs velmi kvalitních a lehce rozpustných surovin, které mají na ryby dlouhodobě ověřený účinek jako atraktor. Směs má růžovo-červenou barvu a specifickou olihňovou vůni. Díky vysoké hustotě a specifickým vlastnostem tekutého nosiče , suspenze velmi dobře ulpívá na povrchu nástrahy. Je to vysoce účinná směs pro zesílení vnadícího efektu.
  • Možnosti použití: Dip je dodáván v lahvičkách s širokým hrdlem pro snadné a přímé namočení boilies, či pelety až do průměru 24 mm. Je však lepší výrobky určené jako nástraha několik hodin i dnů nechat macerovat v dipu, aby se jej část dostala pod jejich povrch. Vynikající je poté zaprášit takto macerovanou nástrahu některým z našich práškových dipů, které ještě zvýší celý vnadící efekt a také usnadní manipulaci s mokrou nástrahou - nebudete mít zalepené prsty !
  • Skladování a spotřeba: Skladovat nejlépe při teplotě do 15 °C, nebo alespoň v nevytápěné místnosti ( sklep, garáž, aj. ). Doporučuji spotřebovat do konce rybolovné sezóny. Nebo cca do 12 měsíců od zakoupení..

This gallery does not exist.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: