shop roku 2019

DIPY PRÁŠKOVÉ

Prohlédnuté produkty

Slevy

Nové produkty

Krmiva Hulín práškový DIP - KRILL se ŠVESTKOU 500 g

práškový DIP - KRILL se ŠVESTKOU 500 g

Více informací

krmiva Hulín

DIKSV12

Nové

SKLADEM, IHNED K DODÁNÍ

Limited Special Offer! Expires in:
150,00 Kč
200,00 Kč
-50,00 Kč

práškový DIP - KRILL se ŠVESTKOU 500 g

Novinka podzimu 2017. Práškový dip obsahující výrazné rybí moučky, sušené mléko a vynikající netradiční suroviny - např. sušené Gammarusy atd. Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období.

  • Charakter a složení:  Dip byl vyroben pro doplnění naší nové řady výrobků KRILL se ŠVESTKOU. Jde o směs sypkých, pachově i chuťově výrazných surovin, kde dominuje KRILL moučka, spolu s dalšími rybími surovinami. Práškový dip KRILL se ŠVESTKOU má tmavě zelono namodralou barvu, s vůní po mořských plodech a s pozadím švestky. Ve směsi je dále sušené mléko, syrovátka, játrový a rybí protein + další snadno rozpustné suroviny.
  • Tip na použití: Práškový dip KRILL se ŠVESTKOU se používá na macerované ( máčené ), ještě mokré, boilies či pelety. Má všestranné použití, ideální je však na rybí výrobky, nebo přímo na naši řadu KRILL se ŠVESTKOU - není podmínkou! Dip díky svému složení vytvoří ve vodě výraznou gelovou vrstvu, která je dobře soudržná, přitom ale propouští veškeré snadno rozpustné látky do okolí. 

Suché boilies a pelety lze namočit na cca 1 minutu do vody, pak obalit v dipu a nechat chvíli zaschnout. Poté opět ponořit do vody, po cca 5 vteřinách vytáhnout a zase dobře obalit v dipu. To lze opakovat i několikrát, vznikne tak silnější vrstva dipu, jenž prodlouží dobu rozpadu nástrahy a sám výrazně zvýší i zrychlí vnadící efekt. 

Uskladnění:  Dip uchovávejte v neprodyšném PVC sáčku, nebo krabičce, v suchu a chladu, ideálně do 18 °C. Směs je hydroskopická – tvrdne i vzdušnou vlhkostí, při dlouhodobém uskladnění bez uzavřeného obalu. Dobře uzavřený, v suchu a  temnu vydrží dip min. 12 měsíců ! 

This gallery does not exist.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: