Rok 2019 již máme v plném proudu a proto bychom neměli zapomínat na obnovení, opravy, úpravy svého rybářského vybavení. V kategorii SLEVOMÁNIE vám naši věrní zákazníci nabízíme zboží, které je za velmi nízké ceny, tak proč nevyužít této situace k nákupům a udělat si radost. Pokud dosáhnete v našem obchodu Naryby365.cz objednávky zboží nad 2000,-Kč, tak máte jistou DOPRAVU ZDARMA. K této dopravě ZDARMA můžete ještě u nás získat další slevu 15% při celkovém nákupu nad 5000,-Kč. Pro tento případ použijte kód 5000 v okně pro slevové kupóny a částka rovná 15% se vám automaticky odečte v nákupním košíku.
A TO SE JIŽ PŘECE VYPLATÍ, váš online obchod Naryby365.cz

novoroční slevy

DIPY PRÁŠKOVÉ

Prohlédnuté produkty

Slevy

Nové produkty

Krmiva Hulín práškový DIP - KARIBIK - Pepř a Chilli 200 g

práškový DIP - CARIBIAN - Pepř a Chilli 200 g

Více informací

krmiva Hulín

SR07083

Nové

NENÍ? NEVADÍ, OBJEDNÁME U VÝROBCE ÚPLNĚ ČERSTVÉ. NAŠE EXPEDICE DO 7 DNŮ.

110,00 Kč

práškový DIP - CARIBIAN - Pepř a Chilli 200 g

Výrazný, surovinově bohatý, kořeněný dip, doplňující novou řadu výrobků CARIBIAN. Velmi netradiční, ale velmi účinná kombinace!

  • Charakteristika:   Dip Karibik je bohatá směs založená na obsahu velmi jemných, tříděných, rybích mouček, mléčných proteinů, enzymaticky natrávených jater, rybího proteinu, orientálního koření + dalších pachově i chuťově výrazných surovin, které dohromady dávají řadě Karibik jeho typickou chuť i vůni. Jde strukturálně o velmi jemné krmné suroviny, které mají sami o sobě intenzivní vůni i chuť. Ve vodě se dobře rozpouští a rychle vytvoří okolo návnady pachový oblak. Už při dopadu do vody, návnada obalená tímto dipem, začne uvolňovat jemné částečky dipu a tak se vytvoří v celém sloupci vody pachový pás.  Na dně se po pár minutách vytvoří pružný, gelovitý obal, který propouští do okolí všechny rozpustné složky jak z dipu, tak z nástrahy.

Bez umělých barviv a aromat!

Vše jsou jen přírodní produkty, se specifickými vlastnostmi.

 

Tip na použití:  Směs se použíbá na macerované ( máčené ), ještě mokré, boilies či pelety. Dip díky svému složení, vytvoří na nich krustu, která se pak pomaleji rozpouští. Suché boilies a pelety lze namočit na 2-3 minuty do vody, pak obalit v dipu a nechat chvíli zaschnout. Poté lze opět už jen ponořit do vody, ihned vytáhnout a zase obalit v dipu. To lze opakovat i několikrát, vznikne tak silnější vrstva dipu, jenž prodlouží dobu rozpadu nástrahy a sám výrazně zvýší vnadící efekt. Účinnost dipu Karibik je celosezónní. Vzhledem k obsahu lehce rozpustných látek a koření je vysoce funkční i ve velmi chladné vodě.

Upozornění:  Dip uchovávejte v neprodyšném PVC sáčku a v suchu. Směs je hydroskopická – tvrdne i vzdušnou vlhkostí, při dlouhodobém uskladnění bez obalu.

This gallery does not exist.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: