DIPY PRÁŠKOVÉ

Prohlédnuté produkty

Slevy

Aktuálně nejsou žádné slevy.

Nové produkty

Krmiva Hulín práškový DIP - AMUR speciál - vodní řasy 100 g

práškový DIP - AMUR speciál+vodní řasy 100 g

Více informací

krmiva Hulín

DIAMU10

Nové

SKLADEM, IHNED K DODÁNÍ

50,00 Kč

práškový DIP - AMUR speciál+vodní řasy 100 g

Nová, zcela inovovaná receptura s obsahem vodních řas. Základem jsou sladké, aromatické, instantní suroviny spolu s mléčnými bílkovinami. Rychle uvolňuje atraktory do vodního prostředí okolo nástrahy. Vynikající i pro lov kaprů! Celoroční použití.

Nyní s novými surovinamí na základě nových poznatků

 

  • Složení:  Novými surovinami jsou sladkovodní řasy ( sinice ) Spirulina a Chlorela s přídavkem mořské řasy KelpyOchucovací a obalovací směs Amur je založena mimo jiné i na obsahu nových druhů surovin, které se nám podařilo získat z oblasti výživy mládat. Jde především o jednoduché cukry, lehké natrávené mléčné proteiny ( např. sušené jogurtové mléko! ) , instantní ( snadno ve vodě rozpustnou ) ochucenou bramborovou moučku, aj. Dále praxí dobře ověřené suroviny jako jsou sušené kořeněné játra, rybí protein + další pachově i chuťově výrazné produkty.
  • Charakteristika:  Novým, zajimavým a velmi účinným atraktorem, pro Amury i Kapry, jsou v této směsi vodní řasy Spirulina, Chlorela a KelpaPrvní dva druhy jsou sladkovodní, s velmi vysokým obsahem chlorofylu, což je zelený pigment obsažený v zelených rostlinách, sinicích a některých řasách, na který amuři přirozeně reagují. Kelpa je tzv. hnědá mořská řasa s velmi vysokým obsahem živin, především jódu. Má výrazné aroma i chuť. Společně tyto řasy dodávají práškovému dipu Amur Speciál přirozenou zeleno hnědou barvu ( dip není dobarvován ! ) a hlavně charakteristickou vůni i chuť, která je pro Amury přirozená, stejně tak, jak ji znají ze svého vodního prostředí při spásání vodních rostlin. Řada výrobků AMUR speciál - Vodní řasa si dlouho hledala své místo mezi zákazníky. Nyní však jde o jeden z neprodávanějších typů výrobků! Proto přidáváme na trh i její další doplňky. V této zvýrazňovací směsi jde strukturálně o velmi jemné krmné suroviny, které mají sami o sobě již intenzivní vůni i chuť. Mnohé jsou instantní, tzn. že se ve vodě dobře rozpouští a rychle vytváří okolo návnady pachový oblak. Už při dopadu do vody, návnada obalená tímto dipem, začne uvolňovat jemné částečky dipu a tak se vytvoří v celém sloupci vody pachový pás.  Na dně se po pár minutách vytvoří pružný, gelovitý obal, který propouští do okolí všechny rozpustné složky jak z dipu, tak z nástrahy.

Bez umělých barviv a aromat!

Vše jsou jen přírodní produkty, se specifickými vlastnostmi.

 

  • Tip na použití:  Práškový dip Amur speciál - Vodní řasy se používá na macerované ( máčené ), ještě mokré, boilies či pelety. Dip díky svému složení na nich vytvoří gelovou krustu, která se pak pomaleji rozpouští. Suché boilies a pelety lze namočit na 2-3 minuty do vody, pak obalit v dipu a nechat chvíli zaschnout. Poté lze opět už jen ponořit do vody, ihned vytáhnout a zase obalit v dipu. To lze opakovat i několikrát, vznikne tak silnější vrstva dipu, jenž prodlouží dobu rozpadu nástrahy a sám výrazně zvýší vnadící efekt. Účinnost dipu Amur je celoroční! Odzkoušeno se značným úspěchem minulou zimu!
  • Upozornění:  Dip uchovávejte v neprodyšném PVC sáčku a v suchu. Směs je hydroskopická – tvrdne i vzdušnou vlhkostí, při dlouhodobém uskladnění bez obalu. 

This gallery does not exist.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: