shop roku 2019

BOILIES MIXY

Prohlédnuté produkty

Slevy

Nové produkty

krmiva Hulín boilies mix MLÉČNÁ KUKUŘICE + AMK

boilies mix MLÉČNÁ KUKUŘICE + AMK 2,5 kg

Více informací

krmiva Hulín

BMMLEKU25

Nové

NENÍ? NEVADÍ, OBJEDNÁME U VÝROBCE NOVÉ ČERSTVÉ, NAŠE EXPEDICE DO 7 DNŮ.

310,00 Kč

boilies mix MLÉČNÁ KUKUŘICE + AMK 2,5 kg

Velmi účinný mix od jara do podzimu. Sestaveno z různých druhů kukuřičných surovin, mléčných produktů, přírodního cukru a lehkých rybích LT mouček. Jde o suroviny s velmi dobrou rozpustností i v chladné vodě.

NOVÁ RECEPTURA S NOVÝMI SUROVINAMI !

 DOKONALE OVĚŘENÉ V RYBOLOVNÉ PRAXI !

! Perfektní pro celoroční použití a to i na studenou vodu !

  

  • Obsahuje:   17 druhů středně nahrubo mletých surovin. Pojivem ve směsi jsou čerstvá vejce. Základem jsou především kukuřičné produkty a k nim přidané další vhodné rybí, mléčné a rostlinné moučky.
  • Použité suroviny:  Extrudovaná kukuřičná mouka, toustovaná kukuřice, kukuřičná krupice, extrudovaná rýže, kukuřičné vločky, extrudovaná sója, rybí moučka LT 72,  lososový protein LT 75 rybí protein LT 94,  syrovátka, sušené plnotučné mléko, kvasnice, vanilka, kukuřičné aroma, atd.  

  • Charakteristika:  Boilies mix mléčná kukuřice je typickým zástupcem lehkých, sacharidových, kukuřičných mixů. BMX má žlutou barvu a je složený ze surovin, jenž mu dávají přirozenou, sladkou, kukuřičnou chuť i vůni . 
  • Používáme k dochucení pouze přírodní cukry - sacharózu a fruktózu. Jsou  snadno rozpustné ve vodě, mají rychlý vnadící účinek. V kukuřičné směsi jsou i mléčné bílkoviny a lehké, enzymaticky štěpené rybí proteiny, na které ryby velmi dobře reagují. 

 Na každý kilogram dostanete 50 ml AMK zdarma!  Tekutá složka je hustý koncentrát, který dodá směsi specifické suroviny, které zvýší účinnost lovu především v chladné vodě! V teplem období výrazně zrychllý vnadící efekt. Boilies mix neobsahuje konzervant, doporučuji dokoupit !

Doporučujeme u této směsi díky vysokému obsahu snadno rozpustných látek a přírodních cukrů, přidávat v létě cca 8 - 9 ks vajec na kg, v chladném období 4 - 5 ks/ kg. Takto by měla 24 mm kulička vydržet ve 20 °C vodě cca 5 i více hodin. Ale to nejen dle teploty vody, ale i podle aktivity a množství bílé ryby v dané lokalitě!   

Vyšší tuhosti směsi nad cca 12 hod., dosáhnete přidáním 3 - 5 % sušeného bílku a 10 % krupicové mouky. Tekutou složku přilejte k vejcím a ostatním tekutým přísadám. Láhev vypláchněte trochou vody, kterou přidejte do směsi.

  • Skladování: Skladujte boilies směs v suchu a temnu, v dobře uzavřených, neprodyšných PVC obalech, aby směs nevyvětrávala. Doporučuji spotřebovat tento boilies mix nejlépe do 10 měsíců. Sice vydrží mnohem déle, ale dochází pomalu k samovolnému vyvětrávání vonných silic z koření a dalších přírodních složek.

Žádný výrobek na přírodním základu nevydrží mít stejné vlastnosti po dlouhé měsíce skladování. A na tom pak závisí i úspěch u vody. 

This gallery does not exist.

10 dalších produktů ve stejné kategorii: