BOILIES MIXY

Prohlédnuté produkty

Slevy

Nové produkty

krmiva Hulín boilies mix LEDOVÁ OLIHEŇ + AMK

boilies mix LEDOVÁ OLIHEŇ + AMK 2,5 kg

Více informací

krmiva Hulín

BMLED25

Nové

NENÍ? NEVADÍ, OBJEDNÁME U VÝROBCE NOVÉ ČERSTVÉ, NAŠE EXPEDICE DO 7 DNŮ.

385,00 Kč

boilies mix LEDOVÁ OLIHEŇ + AMK 2,5 kg

Novinka 2017 ! Jedinečná kombinace olihňové moučky, LT 72 moučky, enzymaticky natrávených jater a speciality - ledového cukru! Velmi oblíbený boilies mix našich zákazníků. Účinný po celé hlavní lovné období!

! Novinka 2017 !

Obsahuje jedinečnou specialitu Ledový cukr!

! Včetně tekuté přísady zdarma !

Na každý kg dostanete 50 ml koncentrátu !

 

Dominantní neživočišnou přísadou je 10% obsah tzv. Ledového cukru. Dále pak syrovátka, sušené mléko, kvasnice, několik druhů extrudovaných surovin - kukuřice, sója, rýže a pšenice. CSL moučka. Celá semena partilů: barevné proso, drobné konopí, len, aj,

  •  Charakteristika: Úspěch ve sportovním rybolovu je mnohdy i o hledání nových, neotřelých kombinací, které budou na ryby působit i  na vodách prochytávaných spoustou jiných kvalitních návnad a nástrah.

Takovou kombinací je i boilies mix Ledová oliheň, kterou jsme sestavili díky získání netradiční suroviny, tzv. Ledového cukru. Jde o sladkou krystalickou směs  řepného cukru napuštěného přírodním extraktem z máty peprné - nikoliv syntetického mentolu, u kterého máme prakticky vyzkoušeno, že jej ryby moc nemusí a při silnější koncentraci je to spíše odpuzuje. Tato speciální surovina se používá při velkovýrobě vysoce kvalitních, výběrových cukrovinek.

Boilies mix Ledová Oliheň je díky použití osvědčených rybích mouček silnou a výraznou rybí směsí, se sladkým mátovým podtextem. Směs je postavená na základě olihňové moučky, GLM extraktu, Aminokomplexu a dalších výrazných surovin, nakombinovaných se sladkou částí mátového cukru.

  • Tip na použití:  Boilies mix Ledová oliheň je kompletní  a stačí jen přidat dodávaný AMK, vejce, případně vodu na úpravu tuhosti a dobře promíchat na husté těsto. Syrová vejce dejte dle vlastních zkušeností a požadavků na rozpustnost boili, doporučuji v teplejším období 6 – 8 ks / kg, dle požadavku na délku rozpustnosti. Zde to bude cca do 6 hodin. 

Vše ale může změnit velký počet bílých ryb v dané lokalitě, které boilies ožerou ať je jak chce pevné! Pokud budete chytat v chladnější vodě, pod 15 °C, můžete dát jen 3 – 4 ks vajec. Pro ty, kdo chtějí dlouhou nerozpustnost na půl dne a víc, doporučuji přidat vaječný bílek 3 - 5 % a krupicovou mouku 10 %. Směs neobsahuje konzervant! Doporučuji zakoupit.

  • Skladování: Skladujte boilies směs v suchu a temnu, v dobře uzavřených, neprodyšných PVC obalech, aby směs nevyvětrávala. Doporučuji spotřebovat tento boilies mix nejlépe do 10 měsíců. Sice vydrží mnohem déle, ale dochází pomalu k samovolnému vyvětrávání přírodních aromatických složek.

Žádný výrobek na přírodním základu nevydrží mít stejné vlastnosti po dlouhé měsíce skladování. A na tom pak závisí i úspěch u vody. 

This gallery does not exist.

10 dalších produktů ve stejné kategorii: