Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

zátěž KORDA s očkem 350g olověné barevné

zat350kor

Nový produkt

zátěž KORDA s očkem 350g olověné barevné

Více informací

výroba dle objednávek, k dodání do 2-3 dnů

Více informací

Zátěže jsou vyrobené z olova a potažené gumovou barvou s abnormální odolností proti otěru, prakticky nezničitelné. Všechny zátěže mají očko. 

 

barevné možnosti 

 

zelená

šedá

hnědá

písková

 

 

Barvy můžou být dle vlastního výběru, jen je zapotřebí při objednání napsat do zprávy počty kusů z jaké barvy  V případě, že není nic uvedeno, považujeme objednávku za standartní, a proto odesíláme mix barev.

 

Jednotlivé kusy lze objednat taky s pevnostními obratlíky. Pokud máte zájem o zátěže s obratlíky, tak uveďte vše v elektronické zprávě na email prodávajícího. V případě neuvedení těchto informací může být automaticky objednávka považována jako objednávka zátěží bez obratlíků.

 

Při odběru nad 100ks je objednávka přijata s tím, že prodávající odepíše kupujícímu odhadovaný čas odeslání objednaného zboží ohledně vlastní výroby zátěží, která může být asi 2-3 dny. Při vyšším počtu si vyhrazujeme právo na delší čekací dobu, asi 5 dnů.

 

Jelikož se poštovné odvíjí dle gramáže, tak kupující obdrží po objednání zboží zpětnou zprávu ohledně přesného poštovného. Do této doby neprovádějte prosím žádnou platbu. Přesně stejná varianta poštovného platí i pro zásilku dobírkou s tím, že je dobírkovné s přirážkou dle ceníku České pošty!!!

This gallery does not exist.