Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

NORSKO - pokoj 3 osoby

NOR3week

Nový produkt

obsazenost 3 osoby    

Více informací

obsazenost 3osoby

Více informací

letecky NORSKO rybolov/turistika

 Nabízíme krásný zážitek pro Vás a Vaše přátele, který můžete prožít za týden, a to buď od pondělí do pondělí nebo od pátku do pátku (od 03/2018 budou lety pondělí nebo pátek) v norském rybářském ráji v okolí města Bergen, plném rybolovu na moři, ale taky na lososových vodách, kde vám zajistíme povolenky. Nabízí se zde rovněž propojení rybářského zážitku s poznáváním krás Norska, jako jsou fjordy, ostrovy, skály, vodopády atd. Loď je připravena pro možnost rybolovu, poznávání krás fjordů a okolí Bergenu nebo taky pro potápěče. Odlet je v 6:40 hod. s příletem do Norska v 9:05 hod. Ještě ve stejný den, kdy jste doma snídali, tak máte možnost rybolovu přímo na moři. Na konci výpravy je odlet naplánovaný na 9:40 hod. s příletem v 11:55 hod.

 Po příletu do Norska budete přepraveni osobním vozem na místo ubytováni. Ubytování je od letiště vzdálené asi 10 minut jízdy. Po ubytování a odpočinku se můžete s kapitánem rovnou přemístit na loď a rybařina začíná. Lov probíhá z lodi, která je na obrázcích a na předem vytipovaných místech zavedených v sonaru, pro co nejlepší rybářský zážitek, kde dle počasí a případné domluvě přímo na místě je možnost vyplutí okamžitě po příjezdu. V případě nepříznivého počasí je možnost navštívit centrum a okolí města Bergen tak, aby žádný Váš den v Norsku nepřišel nazmar a Vy měli možnost objevovat krásy Norska nejen na moři.

 Během výpravy a v závěru je Vám k dispozici vše potřebné pro nabalení svých úlovků. zmražení a samotnou přepravu do ČR, aby mohly za pár hodin ležet ve Vaší mrazničce.

  V případě vašeho zájmu vám pomůžeme s přepravou z vašeho domova až na letiště. Objednáme vám jízdenky tam i zpět. Ceny se pohybují dle tarifů poskytovaných služeb jednotlivých dopravců (ČD, Leo, Regio). Vše záleží na vzdálenosti a datu poskytnutí jízdenky s ohledem na sezónní cestování. Přepravu používáme železniční, kde vybereme nejlevnější a nejrychlejší spoj, dále používáme silniční, kde nám dopravce poskytne přepravu na a z letiště. Celková cena bude vždy s vámi projednána předem a po vzájemné domluvě a souhlasu s její výši a domluvě s celkovou přepravou musí být uhrazena předem v zálohové faktuře.

 Letenky vám zajistíme pro váš vybraný termín s nejmenší možnou cenou. O všem budete předem informováni a až po vašem souhlasu budou letenky zakoupeny. Cenové rozpětí letenek je velmi pohyblivé dle data, kurzu CZK a může se stát, že bude stát zpáteční letenka 1500,-Kč, ale taky 3000,-Kč. Rádi vynaložíme spoustu času na hlídání letenek a určitě pro to chceme udělat maximum.

CENA ZAHRNUJE:

Dopravu Z a NA letiště v Norsku

Ubytování v pokojích v RD

Benzín/nafta pro motor na lodi.

základní vybavení pro lov ryb - viz. níže

 

 k výpravě dále nabízíme – ZDARMA

zapůjčení rybářských potřeb a pomůcek (možnost mít své vlastní)

zapůjčení potřebného oblečení v případě špatného počasí - oblečení viz. obrázky, které jsou nutné pro pobyt na lodi

loď viz. obrázek, s kapitánem + velký nafukovací člun

každý den jedno teplé jídlo po příjezdu z moře nebo výletu

možnost si uvařit přímo na lodi teplou kávu nebo čaj

VYBAVENOST POKOJŮ

4x postel

vybavená kuchyně

koupelna s wc

tv

mraznička

lednice

wifi

 

CENA NEZAHRNUJE: zařídíme po domluvě

Letenku do a z Norska (zajistíme na daný termín tu nejlevnější možnou)

cestu na a z letiště v Polsku - zařídíme

Dopravu do Ostravy nebo až na letiště - zařídíme

Strava po dobu pobytu v Norsku (snídaně a večeře + pitný réžim)

velké zavazadlo tam i zpět - zařídíme (do 20kg - 1500,-Kč, do 32kg - 1800,-Kč)

NABÍZÍME:

plnohodnotné cestovní pojištění u ALLIANZ (500,-Kč/os./termín/prodloužený - 750,-Kč)

ubytování v Ostravě před odletem (odjezd na letiště ve 3:30 hod.) 1500,-/noc/dvoulůžkový pokoj - zařídíme

doporučujeme vyřízení minimálně 1 velké zavazadlo/os. do 20kg/let na cestu tam pro všechny účastníky/1500,-Kč - zařídíme

Cena výpravy za rybolovem do Norska (pro max. 4 osoby)

termíny od 06. března do 30. října

týden

každé po – po - 24000,-Kč/os/výprava 4 osob

každý pá - pá - 24000,-Kč/os/výprava 4 osob

případně 10 dnů

po - po - pá - 30000,-Kč/os./výprava 4 osob

pá - pá - po - 30000,-Kč/os./výprava 4 osob

volné termíny se dozvíte po kontaktování - zde se přímo domluvíme na vašem termínu

Seznam termínů vám poskytneme okamžitě po kontaktování s vaší strany se zájmem o informace. Po obsazení termínu obdržíte okamžitě zálohovou fakturu a po splnění zálohového finančního plnění splatném do deseti dnů od vydání faktury bude zálohově zakoupený termín automaticky v seznamu termínů přepsán jako rezervovaný. V případě, že bude váš termín v kalendáři nedoplacený, nezaplacený 60 dnů před nástupem na rybářskou výpravu, bude  váš termín okamžitě nabídnutý v kalendáři novým zájemcům. Platba za vyvolený termín musí proběhnout nejpozději 60 dnů před nástupem na výpravu.

 Pokud máte jakékoliv dotazy k termínům, nebo potřebujete domluvit jiné termíny, popřípadě máte jiné dotazy (letenky, ubytování před odletem, doprava do Ostravy...cokoliv), klidně napište na emailovou adresu info@naryby365.cz nebo zavolejte na tel. 603450520, kde vám rádi odpovíme na vaše dotazy, jako např. velikost zavazadel tam i zpět, bližší informace o obchodech v místě ubytování, vzdálenost d přístavu a další důležité informace.

  

PŘEJEME PĚKNOU VÝPRAVU ZA KRÁSOU NORSKA

This gallery does not exist.

Videos

krásné okolí Bergenu

krásné okolí Bergenu

rybolov Norsko - Bergen

rybolov Norsko - Bergen